• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4
  • slide5

Novinky a akce

22.Listopad 2020

VÁŽENÍ KLIENTI, z provozních důvodů bude ordinace v některých termínech na začátku července uzavřena.

Otevítací dobu najdete v rozpisu na červenec. 

Veterina praha 10 - ALTAVET

Veterinární ordinace Praha - ALTAVET se nachází v Praze – Malešicích. Je umístěna v klidné lokalitě dobře dostupné vozem i městskou hromadnou dopravou. Možnost pohodlného parkování přímo před vchodem do ordinace.

Naším cílem je zajistit kvalitní ošetření zvířecích pacientů a zároveň poskytnout vlídný přístup jejich majitelům. Zdravá zvířata a spokojenost jejich páníčků je nám největší odměnou.

V útulném domácím prostředí nabízíme širokou škálu veterinárních úkonů, prodej krmiv a doplňkového sortimentu.

Disponujeme širokým přístrojovým vybavením (RTG s nepřímou digitalizací, SONO, inhalační anestezie, EKG, biochemický a hematologický analyzátor atd.) Naše veterina Praha 10 je schopna hospitalizovat až pět zvířat.

Nejčastější dotazy a odkazy, rychlá navigace:

Pokud Vás zajímá, jaký máme u nás kolektiv, kdo u nás pracuje, popřípadě krátké popovídání o každém doktorovi, stačí přejít do sekce Náš tým. Pro zjištění informací o doktorech, stačí v kategorii Náš tým najet myší na fotku toho daného doktora.

Zajímá Vás, co všechno umíme a děláme, jaké typy vyšetření u nás provádíme, zda-li dokážeme pomoci s tím daným Vaším problémem Vašemu mazlíčkovi? K tomu je vhodná sekce Co děláme. Tam zjistíte vše potřebné. Pokud by bylo třeba, nebojte se nás kontaktovat na čísle +420 274 773 637,+420 774 103 709.

Naše ceny jsou standardní. Snažíme se vyjít naší cenovou politiku každému vstříc. Pokud Vás zajímají naše konkrétní ceny, podívejte se do sekce Ceník.

Chtěli byste vidět fotky našich pacientů, nějaké zajímavé případy či články? Buďte prosím trpěliví, tuto kategorii budeme průběžně aktualizovat a obohacovat o nové zajímavé případy. Navštivte tedy sekci Naši pacienti a Zajímavosti.

To nejdůležitější, tedy to, kde nás najdete, konkrétní adresu, telefon, e-mailové spojení, také mapu, abyste věděli, kde přesně jsme, možnosti platby, možnosti toho, kde u nás můžete zaparkovat a jaké je k nám spojení pomocí MHD, najdete v kategorii Kontakt.